!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
 
Fiyatonda.com Fiyatonda.com
Çağrı Merkezi
 • Ana Sayfa
 • Ürün Kategorileri
 • Markalar
 • Üyelik Hakkında

İade ve Değişim

 • İade ve Değişim Koşulları:

  İade:

  İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür. Satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması 

  kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 30 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz.


  İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. 
  İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 6’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 6’deki “Cayma Hakkı 
  Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. Kişisel kullanıma özel ürünler, kahve ve kahve yan ürünlerinin iadesi yapılmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürünler "Mesafeli satış sözleşmesi" şartlarına uygun ise para iadeniz, sitemizden alışveriş yaparken kullandığımız kredi 

  kartınıza yapılacaktır.
   

  İade ve Değişim Koşulları:

  İade Koşulları

  • İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 6’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 6’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır.

  • Yasal İade Süresi ve Koşulları: Ürünlerin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 14 gündür. İade edilecek ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde ve ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

  • İade edilecek ürünler, orjinal ambalajlarında (Orijinal ambalajı bozulmuş; orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmeyeceği için orjinal ambalajın bozulmayacak şekilde paketlenmesi ya da streçlenmesi gerekmektedir), tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde gönderilmeli, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilir durumda olmalıdır. Ürünün mutlaka orjinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. (Ürünleriniz size hediye edilmiş ise, ürünler için "Değişim Koşulları ve Süresine uygun olmak kaydıyla" sevk irsaliyesiyle değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.) 

  • “Mesafeli Satış Sözleşmesi”ne göre aşağıda sayılan ürünlerin iadesi yapılamamaktadır: 
       -Niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler 

      - Tasarımcılarımız tarafından sadece sizin için hazırlanan aksesuar ve takıların (Tasarım kategorisi altında yer alan tüm tasarımcılar bu kurala dahildir.) iadesi kabul edilemez.

      - Satışa sunulandan farklı olarak üzerinde değişiklik yapılan (Örneğin; yüzük ölçüsü sitede sunulandan farklı üretilen) ürünlerde, aksesuarlarda, çanta ve saatlerde iade kabul edilmemektedir.

      - Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

      - Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

 • İade edilecek ürünlerin ödemeleri kullanıcıya aittir. Fakat ürün teslim alındığı zaman ürün kendinde sorun varsa ürün değişime gönderirken karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Karşı ödemeli gönderileri Aras kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Karşı ödemeli diğer kargoların iadeleri kabul edilmemektedir.